SprzedażMieszkanie

Różanka - 4 pokoje - 78,5m2 - Piękny widok !

Wrocław • Psie Pole • Osobowice • ul. Bezpieczna
739 000 PLN
9414 PLN/m²
Powierzchnia
78.5 m²
Pokoje
4
Piętro
Piętro 9/10
Rok budowy
1970
Czynsz
300.00 PLN
Liczba sypialni
3
Liczba łazienek
1
Liczba toalet
1
Budynek i materiały
Rodzaj okien
Nowe PCV
Informacje dodatkowe
Data dodania
10.04.2026
Ostatnia aktualizacja
14.05.2026

Opis

Mieszkanie o powierzchni 78,5m2 - pełen rozkład, składające się z 3 sypialni, łazienki, WC, osobnej kuchni, oraz dużego salonu z pięknym widokiem. W księdze wieczystej jest 84,3m2, do mieszkania przynależy komórka lokatorska na piętrze o powierzchni 5,8m2 
Mieszkanie gotowe do zamieszkania już teraz lub własnej aranżacji. 
Piony wód-kan są wymienione, w mieszkaniu instalacja elektryczna jet miedziana, w budynku jest światłowód. Ogromnym atutem tego mieszkania jest widok oraz to, że mieszkanie jest dwustronne.

Zobacz to mieszkanie
https://sb360.online/tu6ffp

Zalety:
- Fenomenalny widok
- Ilość punktów handlowych i usługowych
- Cisza i spokój

O nieruchomości:
Niezwykle klimatyczny blok z lat 70 tych tworzący z innymi budynkami układ plastra od miodu. Przestrzenie miedzy blokami są gargantuiczne, dlatego komfort życia jest niesamowity. W klatce są tylko po 2 mieszkania na piętro dzięki czemu jest czysto i spokojnie, a sąsiedzi się znają. Budynek po termomodernizacji, remoncie dachu oraz klatki schodowej, winda jest też nowa. Idealne miejsce do życia. W WC przygotowane jest miejsce pod geberit. Dzięki temu że mieszkanie jest na przedostatnim piętrze zapewnia duży komfort podczas upałów.

Metraż pomieszczeń:
- Salon - 25m2
- Kuchnia - 7,6m2
- Łazienka - 2,8m2
- WC - 1,1m2 
- Korytarz - 9m2
- Sypialnia 1 - 10m2
- Sypialnia 2 - 11m2
- Sypialnia 3 - 12m2

Lokalizacja:
Mieszkanie bardzo dobrze położone. Ulica Bezpieczna to bardzo cicha i bezpieczna okolica. Na przeciwko bloku jest Biedronka, są też warzywniaki, różne sklepy, punkty usługowe, Aldi, Lidl, szkoły przedszkola, przychodnia.  5 minut pieszą są wszystkie najbardziej potrzebne punty handlowe i usługowe. 

Komunikacja Miejska:
2 minuty pieszo - Autobusy : 104, 118, 119, 142, 246, 257, 319, 802, K
10 minut pieszo - Tramwaje:15, 21

Zapraszam do kontaktu - zadzwoń już teraz
Potrzebujesz kredytu do zakupu nieruchomości ? Pomożemy

Sylwester Szymczak
664770209
Numer Licencji 1456

Mapa

ul. Bezpieczna, Psie Pole, Osobowice, Wrocław
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Sylwester Szymczak
Pośrednik
Alventi • Wrocław
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Sylwester Szymczak

Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
759 000 PLN
12 864 PLN/m²
Brochów - 3 pokoje, miejsce postojowe - komórka
Wrocław · Brochów · ul. Tatarska
59 m²3 pok.Piętro 1/2
Sylwester Szymczak
Agencja
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
975 600 PLN
450 PLN/m²
Działa 22 ary - szeregi/bliźniak
Siechnice · Prawocin · ul. Prawocińska
2168 m²44 x 56 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
239 000 PLN
1838 PLN/m²
Wiązów - Okolice - Dom - Cisza - Spokój
Wiązów
130 m²4 pok.320 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
120 000 PLN
131 PLN/m²
OSTOJA BARYCZY - 9Arów - PRAD, WODA - Środek Lasu
Pierstnica
912 m²19 x 48 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
519 000 PLN
10 857 PLN/m²
Nyska - 2 pokoje - 48m2 - Piwnica 10m2 - Parking
Wrocław · Huby · ul. Nyska
47.8 m²2 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
524 000 PLN
11 196 PLN/m²
Park Grabiszyński - 3 pokoje-47m2, loggia 7 piętro
Wrocław · Grabiszyn · ul. Inżynierska
46.8 m²3 pok.Piętro 7/10
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
1 290 000 PLN
8322 PLN/m²
Dom 155m2 - Oława - Ogród - Gotowy do wprowadzenia
Jaczkowice
155 m²6 pok.815 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
839 000 PLN
3831 PLN/m²
Dom - 219 m2 - 9 pokoi - Katy Wrocławskie - 5 arów
Kąty Wrocławskie · ul. Grunwaldzka
219 m²9 pok.498 m²
Sylwester Szymczak
Agencja
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
1 627 930 PLN
1949 PLN/m²
Lubań - Betoniarnia - Działający biznes - Sprzdaż
Lubań · ul. Różana
835 m²12 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
1 599 000 PLN
135 PLN/m²
Działka 1,2ha - usługi/mieszkaniowa wielo - Lubań
Lubań · ul. Różana
11839 m²72 x 165 m
Sylwester Szymczak
Agencja
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
43 500 PLN
25 PLN/m²
Kamienica - Podwale - 1700m2 - Wynajem !
Wrocław · Stare Miasto · ul. Podwale
1700 m²59 pok.Parter
Sylwester Szymczak
Agencja
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
565 000 PLN
509 PLN/m²
Działka Premium - Oława - Górnik - Wszystkie media
Oława · Górnik · ul. Zofii Nałkowskiej
1109 m²26 x 42 m
Sylwester Szymczak
Agencja