ПродажКвартираПромо

квартира на продаж у Wrocław | 10-кімн. | 360 m²

Wrocław
3 300 000 PLN
9 166 PLN/m²
Площа
360 m²
Кімнати
10
Поверх
Поверх 1/5
Рік побудови
1898
Кількість ванних кімнат
3
Дата додавання
11.03.2025
Останнє оновлення
31.03.2026

Опис

10-кімн. квартира на продаж у Wrocław.

Площа становить близько 360 m², ціна становить 3 300 000 PLN, 9 166 PLN/m² і об’єкт пропонується на вторинному ринку.

При площі 360 m² і 10 кімнатах квартира має практичне планування для щоденного користування.

Об’єкт розташований у Wrocław, у добре впізнаваній частині міста.

За ціни 3 300 000 PLN об’єкт можна порівнювати з іншими подібними пропозиціями на локальному ринку.

Квартира може бути цікавою покупцям, які порівнюють житлові об’єкти у Wrocław.

Технічні деталі

  • Форма власності: Własność
  • Кухня: Окрема кухня
  • Меблювання: Ні
  • Поверх: 1/5 поверх
  • Рік будівництва: 1898

Інформація про персональні дані
Адміністратором ваших персональних даних є OffDeal Sp. z o.o. Дані, надані у цій формі, обробляються з метою обробки вашого запиту щодо об’єкта нерухомості та зв’язку з агентом. Більше інформації ви знайдете в Політиці конфіденційності та Умовах користування.
OffDeal Alert

Ця пропозиція не ідеальна?

В OffDeal найкращі пропозиції часто з’являються ще до публікації на великих порталах. Залиште свої вимоги — і ми надішлемо вам пропозицію, щойно вона відповідатиме вашим критеріям пошуку.

Залиште свої вимоги — і ми повернемося з відповідними пропозиціями.
Без спаму. Ви отримуєте лише відповідні пропозиції, яких немає на інших порталах, а також контакти найкращих агентів.

Більше оголошень від Szymon Czeczko

ділянка на продаж у Wałbrzych
19 500 000 PLN
468 PLN/m²
ділянка на продаж у Wałbrzych
Wałbrzych
41600 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
ділянка на продаж у Opole
3 500 000 PLN
95 PLN/m²
ділянка на продаж у Opole
Opole
36500 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
ділянка на продаж у Pietrzykowice
420 000 PLN
537 PLN/m²
ділянка на продаж у Pietrzykowice
Pietrzykowice
800 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Bystrzyca | 5-кімн. | 143,4 m²
1 269 000 PLN
8 849 PLN/m²
будинок на продаж у Bystrzyca | 5-кімн. | 143,4 m²
Bystrzyca
143.4 m²5 кім.760 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Nadolice Małe | 4-кімн. | 107,03 m²
820 000 PLN
7 661 PLN/m²
будинок на продаж у Nadolice Małe | 4-кімн. | 107,03 m²
Nadolice Małe
107.0 m²4 кім.246 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Jelcz-Laskowice | 5-кімн. | 115 m²
720 000 PLN
6 260 PLN/m²
будинок на продаж у Jelcz-Laskowice | 5-кімн. | 115 m²
Jelcz-Laskowice
115 m²5 кім.200 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
комерційна нерухомість на продаж у Jelcz-Laskowice | 2 300 m²
5 199 999 PLN
2 260 PLN/m²
Jelcz-Laskowice
2300 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 51 m²
637 000 PLN
12 490 PLN/m²
квартира на продаж у Wrocław | 3-кімн. | 51 m²
Wrocław
51 m²3 кім.Поверх 3/6
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Łęg | 5-кімн. | 137,78 m²
899 000 PLN
6 524 PLN/m²
будинок на продаж у Łęg | 5-кімн. | 137,78 m²
Łęg
137.8 m²5 кім.300 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
квартира на продаж у Wilczyce | 3-кімн. | 62,2 m²
584 680 PLN
9 400 PLN/m²
квартира на продаж у Wilczyce | 3-кімн. | 62,2 m²
Wilczyce
62.2 m²3 кім.Поверх 1/1
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Iwiny | 4-кімн. | 153,66 m²
1 149 000 PLN
7 477 PLN/m²
будинок на продаж у Iwiny | 4-кімн. | 153,66 m²
Iwiny
153.7 m²4 кім.187.8 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство
будинок на продаж у Miłoszyce | 4-кімн. | 126,89 m²
769 000 PLN
6 060 PLN/m²
будинок на продаж у Miłoszyce | 4-кімн. | 126,89 m²
Miłoszyce
126.9 m²4 кім.293.4 m²
Szymon Czeczko
Szymon Czeczko
Агентство