offdeal.pl
OfertyPośrednicy nieruchomościBiura nieruchomościJak to działa
Zaloguj
Moje kontoOferty PubliczneOferty OffDealPoszukiwaniaFinanseOpinie
Szukaj
Ulubione
  1. OffDeal›
  2. Mieszkania›
  3. Na sprzedaż›
  4. Polska›
  5. Kujawsko-pomorskie

Mieszkania na sprzedaż - Polska

2 aktywnych ofert

Miasto / dzielnica / powiat
Typ:MieszkanieTransakcja:Sprzedaż
Znaleziono 2 ofert
Cena (PLN)
|
Metraż (m²)
|
Pokoje
|
Radosław Banach
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI
Mieszkanie 2 pokojowe  w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania
335 000 PLN
7811 PLN/m²
42.9 m²2 pok.Piętro 4
Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji, gotowe do zamieszkania
al. gen. Sikorskiego
42.9 m²2 pok.Piętro 4
Radosław Banach
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI
Cena
335 000 PLN
7811 PLN/m²
Radosław Banach
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI
Duże mieszkanie z garażem w atrakcyjnej cenie
Duże mieszkanie z garażem w atrakcyjnej cenie
Duże mieszkanie z garażem w atrakcyjnej cenie
465 000 PLN
4829 PLN/m²
96.3 m²4 pok.Piętro 2/4
Duże mieszkanie z garażem w atrakcyjnej cenie
Kolno • powiat chełmiński
Marii Dąbrowskiej
Duże mieszkanie z garażem w atrakcyjnej cenie
Duże mieszkanie z garażem w atrakcyjnej cenie
Duże mieszkanie z garażem w atrakcyjnej cenie
Mieszkanie
Duże mieszkanie z garażem w atrakcyjnej cenie
Kolno • powiat chełmiński
Marii Dąbrowskiej
96.3 m²4 pok.Piętro 2/4
Radosław Banach
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI
Cena
465 000 PLN
4829 PLN/m²
offdeal.pl

Portal ofert nieruchomości przed publikacją. Łączymy kupujących z najlepszymi pośrednikami w Polsce — szybko, dyskretnie i bez zobowiązań.

OfertyPośrednicyJak to działaKontakt
Kontakt
  • OffDeal Sp. z o.o.
  • ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74/320
  • 50-020 Wrocław
  • NIP: 8971969038
  • Polska
Dołącz do nas:
Aplikacja:
App StoreGoogle Play

© 2026 offdeal.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

• OffDeal Sp. z o.o.
  • ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 74/320
  • 50-020 Wrocław
  • NIP: 8971969038
  • Polska

Dołącz do nas:

Aplikacja:

App StoreGoogle Play

© 2026 offdeal.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

RegulaminPolityka prywatności