499 000 PLN
9813 PLN/m²
SprzedażMieszkanie
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź • Stoki • Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Powierzchnia
50.9 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2019
mieszkanie na sprzedaż w Łódź - Stoki
Powierzchnia
50.9 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2019
- Rynek
- Wtórny
- Ogrzewanie
- Gazowe
- Czynsz
- 750
- Data dodania
- 19.05.2026
Opis
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,85 m2, położone na parterze w inwestycji
Natura Park przy ul. Listopadowej na łódzkich Stokach.
Lokal znajduje się w kameralnym budynku, w otoczeniu niskiej zabudowy i zieleni, co sprzyja spokojnej, sąsiedzkiej atmosferze oraz zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwa.
Rozkład pomieszczeń:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,03 m2) oraz wyjściem na prywatny ogródek o pow. 33,08 m2,
- sypialnia (11,78 m2),
- łazienka (4,22 m2),
- przedpokój (8,31 m2) z garderobą (2,51 m2).
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą wraz z wyłącznym prawem do korzystania z ogródka
Dodatkowe informacje:
- czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej: ok. 750 zł
- doskonała lokalizacja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych, między ul. Listopadową a Hyrną
Przykładowe odległości:
- Żabka na terenie osiedla
- Galeria Cegielnia / Biedronka / Rossmann: 1,8 km
- Centrum Handlowe M1: 4,2 km
- Manufaktura: 7,3 km
- Park im. M. Zaruskiego: 1,1 km
- Paczkomat InPost: 650 m