WynajemMieszkanie

Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya

Łódź • Śródmieście • Williama Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Powierzchnia
42 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 4/4
Rok budowy
2025
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
500
Data dodania
19.05.2026

Opis

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 na inwestycji Primo IV przy ul. Lindleya 8 w ścisłym centrum miasta. Apartamentowiec z 2025 r. w bliskim sąsiedztwie dworca Łódź Fabryczna i Parku im. Stanisława Staszica. Mieszkanie do pierwszego zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale oraz funkcjonalność. Wszystkie meble wykonane na wymiar przez renomowaną firmę Drekomeble. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem typu walk-in. Duża garderoba, hol a także balkon z kompletem mebli tarasowych z widokiem na patio. Opłaty: - czynsz najmu: 3200 PLN / m-c - opłaty administracyjne: 500 PLN / mc (przy 1 os.) w tym m.in. prognozowane zaliczki na ogrzewanie miejskie, wodę etc. - prąd wg zużycia: zaliczka 120 PLN / m-c - ew. Internet (w gestii Najemcy), światłowód - kaucja: 5000 PLN Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w hali garażowej pod budynkiem w cenie: 385 PLN / m-c W garażu podziemnym dodatkowo ogólnodostępny odkurzacz dla mieszkańców i docelowo stanowisko do mycia rowerów. Łączne miesięczne opłaty z miejscem parkingowym: 4205 PLN Wyposażenie: - AGD (zmywarka, piekarnik, lodówka, płyta grzewcza, mikrofalówka, ekspres do kawy, pralka, suszarka, odkurzacz), pojemne szafy oraz sejf w garderobie - TV oraz rozkładana sofa w pokoju dziennym - w sypialni TV, toaletka oraz duże łóżko 180/200 - meble widoczne na zdjęciach Przykładowe odległości: - Monopolis, Clariant: 1,4 km - Manufaktura: 3,1 km - Barry Callebaut: 3,5 km - CKD: 2,7 km - Park 3 Maja: 1,1 km - OFF Piotrkowska: 2 km - Stokrotka, Żabka: na terenie osiedla Dodatkowe informacje: - umowa w formie najmu okazjonalnego (notarialne oświadczenie Najemcy) - umowa min. na pełne 12 miesięcy - wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu oraz OC Najemcy - najem również dla studentów - dla osób niepalących i bez zwierząt - dostępność: od zaraz Piętro: 4/4 (winda) Budynek: 2025 r. Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Teofilów - pow. magazynowo - biurowa 512 m2
7168 PLN
14 PLN/m²
Teofilów - pow. magazynowo - biurowa 512 m2
Łódź · Teofilów
512 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja