SprzedażMieszkanie

Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park

Łódź • Widzew-Wschód • Augustów
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Powierzchnia
43.1 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 6/6
Rok budowy
2026
Data dodania
19.05.2026

Opis

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,13 m2 z balkonem (2,25 m2), zlokalizowane na Widzewie-Wschodzie w inwestycji Stacja Augustów przy ul. Augustów. W bliskim sąsiedztwie znajduje Lasek Widzewski stanowiący miejsce odpoczynku i relaksu dla okolicznych mieszkańców. Teren ogrodzony zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym (22,09 m2), stan deweloperski - słonecznego balkonu (2,25 m2) od strony zachodniej, okna PVC trzyszybowe - wygodnej sypialni (10,75 m2) z miejscem na narożną szafę w zabudowie, - łazienki z przygotowaną instalacją pod prysznic (4 m2), - przedpokoju (6,30 m2) z praktyczną przestrzenią na garderobę. Dodatkowe informacje: - stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą - media opomiarowane (prąd, woda z sieci miejskiej, c.o. miejskie) - domofon z aplikacją na telefon - Internet (światłowód) - lokal posiada świadectwo charakterystyki energetycznej Zewnętrzne miejsce parkingowe na terenie osiedla w cenie +20.000 PLN. Komórka lokatorska (wysoka, ogrzewana) na piętrze w cenie + 15.000 PLN. Dobre połączenia komunikacyjne zapewniają szybki dostęp do centrum miasta oraz doskonały dostęp do autostrady oraz dworca Łódź Widzew. Przykładowe odległości: - Lidl: 250 m (3 min pieszo) - Lasek Widzewski: 250 m - Dworzec Łódź-Widzew: 1,4 km (3 min autem) - w sąsiedztwie punkty usługowe i gastronomiczne - Liceum Ogólnokształcące nr 32: 1 km (13 min pieszo) - Szkoła Podstawowa nr 33: 750 m (8 min pieszo) - rynek C.H Batory: 1,5 km - Vendo Park (m.in. Kaufland, Rossmann, Media Expert): 2,2 km - Selgros: 2,5 km - siłownia Well Fitness (ul. Sacharowa): 1,4 km - siłownia Energy Fitness (ul. Elsnera): 1,5 km - siłownia FitFabric (al. Hetmańska): 2,6 km (4 min autem) - OFF Piotrkowska: 7 km - Manufaktura: 9,7 km - przystanki MPK: 3 min pieszo - wyjazd na A1: 3,5 km (5 min autem) Piętro: 6/6 (winda) Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości oferujemy wsparcie w procesie uzyskania kredytu hipotecznego, obejmujące analizę zdolności kredytowej oraz wybór optymalnej oferty bankowej. ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Teofilów - pow. magazynowo - biurowa 512 m2
7168 PLN
14 PLN/m²
Teofilów - pow. magazynowo - biurowa 512 m2
Łódź · Teofilów
512 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja