SprzedażMieszkaniePromowane

Lipa Piotrowska I 3 pokoje | balkon | garaż

Wrocław • Lipa Piotrowska • Korzenna
750 750 PLN
12 685 PLN/m²
Powierzchnia
59.2 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 3/4
Rok budowy
2021
Ogrzewanie
Własne
Czynsz
849 PLN
Liczba łazienek
1
Budynek i materiały
Rodzaj zabudowy
Niski Blok
Zabezpieczenia
Domofon
Informacje dodatkowe
Data dodania
27.04.2026
Ostatnia aktualizacja
05.05.2026

Opis

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,18 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2021 roku, przy ul. Korzennej na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu.
Mieszkanie jest funkcjonalne i dwustronne, z dobrze zaprojektowanym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz dobre doświetlenie wnętrz. To gotowa do zamieszkania przestrzeń, niewymagająca dodatkowych nakładów.
Lipa Piotrowska jest dynamicznie rozwijającą się częścią Wrocławia, cenioną za spokój, nową zabudowę oraz dostęp do terenów zielonych. To miejsce chętnie wybierane przez osoby, które chcą odpocząć od ścisłego centrum nie rezygnując przy tym z wygody życia w mieście.

Najważniejsze atuty:
dwustronna ekspozycja (wschód–zachód), zapewniająca naturalne światło przez cały dzień,
mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania lub wynajmu,
funkcjonalny układ i bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni,
budynek z windą z 2021 roku,
rozwijające się osiedle z dostępem do terenów zielonych.

Układ pomieszczeń:
salon z aneksem kuchennym (ok. 22 m²),
dwie niezależne sypialnie (ok. 12 m² i 13 m²),