SprzedażLokal

Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych

Przytuły • Przytuły Las
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Powierzchnia
175 m²
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz dużego terenu pod działalność produkcyjną, składową, usługową lub rozwój nowego biznesu w dobrej lokalizacji komunikacyjnej? Ta nieruchomość w miejscowości Przytuły Las, gmina Przytuły, woj. podlaskie to propozycja, którą zdecydowanie warto sprawdzić. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o łącznej powierzchni 3,5608 ha, obejmujące działki nr 14/1, 14/3 i 15/3, stanowiące jeden spójny kompleks gruntu. W cenie zawarte jest również prawo własności budynków posadowionych na nieruchomości, pełniących funkcję biurowo-administracyjną oraz gospodarczą. To oferta skierowana do przedsiębiorców i inwestorów, którzy szukają terenu z dużym potencjałem, gotowego do dalszego zagospodarowania i rozwoju działalności. Najważniejsze atuty nieruchomości: - powierzchnia 3,5608 ha w jednym kawałku, - teren ogrodzony, - teren częściowo utwardzony, - istniejące budynki do remontu i adaptacji na potrzeby biurowe, administracyjne lub socjalne, - bardzo dobra dostępność komunikacyjna, - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, - atrakcyjna propozycja pod działalność produkcyjną, usługową, magazynową i zaplecze techniczne. Zgodnie z zapisami MPZP, teren został przeznaczony pod funkcję produkcyjno-usługową z zakresu przetwarzania odpadów komunalnych z wyłączeniem komunalnych osadów ściekowych. Plan przewiduje możliwość lokalizacji: - obiektów i urządzeń produkcyjno-usługowych, - nowych obiektów i urządzeń technicznych związanych z działalnością produkcyjną, - infrastruktury technicznej, - parkingów dla funkcji usługowej, - komunikacji wewnętrznej. Media na działce: - woda własna ze studni oraz przyłącze wodociągowe; - prąd z sieci (transformator na działce); - kanalizacja (szczelny zbiornik); - oświetlenie terenu; - linia telekomunikacyjna. Dodatkowym atutem jest możliwość adaptacji istniejących obiektów do potrzeb prowadzonej działalności gospodarczej, pod warunkiem ich modernizacji i poprawy stanu technicznego oraz estetyki. Warto podkreślić, że teren objęty jest planem miejscowym, co dla inwestora oznacza większą przewidywalność procesu inwestycyjnego i czytelne zasady zagospodarowania. Nieruchomość daje realne możliwości stworzenia bazy operacyjnej dla firmy, centrum usługowo-produkcyjnego, zaplecza technicznego czy miejsca pod dalszą rozbudowę działalności. Lokalizacja i komunikacja: Nieruchomość położona jest w dogodnym punkcie województwa podlaskiego: - około 12 km do węzła Via Baltica dojazd w około 10 minut, - około 25 km do Łomży, - około 70 km do Białegostoku. Taka lokalizacja zapewnia sprawny dojazd zarówno dla transportu lokalnego, jak i ponadregionalnego, co ma duże znaczenie przy prowadzeniu działalności produkcyjnej, logistycznej czy usługowej. To teren z potencjałem dla inwestora, który chce rozwijać biznes w miejscu z gotowym przeznaczeniem planistycznym i dobrym połączeniem z głównymi trasami regionu. Duża powierzchnia, istniejąca zabudowa, ogrodzenie oraz częściowe utwardzenie terenu sprawiają, że jest to nieruchomość, którą warto przeanalizować nie tylko pod bieżącą działalność, ale również jako inwestycję na przyszłość. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Gotowa baza pod firmę: 1300 m² + wjazd TIR + hala 380 m² | Dom
1 790 000 PLN
4711 PLN/m²
Budy Czarnockie
380 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja