SprzedażDom

Nowa cena! Dom z przestrzenią do prowadzenia biznesu

Budy Czarnockie
1 190 000 PLN
10 818 PLN/m²
Powierzchnia
110 m²
Powierzchnia działki
3010 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2008
Data dodania
21.05.2026

Opis

Poszukujesz domu oraz miejsca do prowadzenia swojego biznesu? Zależy Ci na dużej działce? Dom ma być do lekkiego odświeżenia lub zamieszkania? A co, jeśli CI powiem, że właśnie znalazłeś ofertę idealną? Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 110 m (pow. zabudowy 144 m, pow. użytkowa 93 m), wybudowanego w 2008 roku, położonego na dużej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 3010 m. To propozycja dla osób, które marzą o wygodnym domu i miejscu do prowadzenia własnej działalności w jednym, ale funkcjonalnie oddzielonym miejscu. Rozkład pomieszczeń (parter): - Salon 33,31 m przestronny, z dużymi oknami, idealny do rodzinnych spotkań. - Kuchnia 8,77 m funkcjonalna, w pełni wyposażona, z ogrzewaniem podłogowym. - 3 sypialnie 9,3 m, 13,44 m, 16,30 m ustawne, dobrze doświetlone. - Łazienka 6,61 m z ogrzewaniem podłogowym. - Garderoba 4,03 m z ogrzewaniem podłogowym. - Pomieszczenie gospodarcze / spiżarnia 4,7 m (możliwość urządzenia pralni z suszarnią) z ogrzewaniem podłogowym. - Wiatrołap 5,61 m z ogrzewaniem podłogowym. - Hol 3,48 m z ogrzewaniem podłogowym. - Kotłownia 4,56 m z oddzielnym, niezależnym wejściem Dom ocieplony (strop wełna mineralna 20 cm), z rekuperacją, piecem na pellet z podajnikiem oraz ogrzewaniem podłogowym w części pomieszczeń. Działka i otoczenie: - Powierzchnia: 3010 m ogrodzona i podzielona na część mieszkalną oraz część pod firmę / działalność gospodarczą. - Część mieszkalna 1700 m zadbany trawnik, nasadzenia krzewów i drzew, altana, piwnica ogrodowa (ziemianka), budynek gospodarczy pow. zabudowy 25 m (na narzędzia, kosiarkę, rowery), miejsca postojowe dla 4 aut. Front działki nowoczesne ogrodzenie betonowe. - Część pod firmę 1300 m utwardzony plac posadzką betonową o wymiarach 21 m x 57 m, teren z oddzielnym wjazdem dla samochodów ciężarowych TIR / dostawczych, brama wjazdowa szerokości 12 m. Budynek warsztatowo gospodarczy pow. zabudowy 35 m, oświetlenie zewnętrzne całego placu. Wydzielona w sposób zapewniający prywatność części mieszkalnej. - Dodatkowy atut prawomocne pozwolenie na budowę hali (wraz z projektem konstrukcyjnym). Budynek garażowo-gospodarczy o pow. 380 m o wymiarach 15 m x 25,3 m, wysokość w ścianie 5,4 m. Możliwość adaptacji budynku pod warsztat, zakład produkcyjny, magazyn, stolarnię, itp. Media i technologia: - Prąd + siła. - Woda z wodociągu oraz własnej studni (nowa). - Kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków (nowa). - Ogrzewanie piec na pellet z podajnikiem. - Rekuperacja. - Wiata na samochód. - Dojazd drogą asfaltową. Lokalizacja: Spokojna okolica w miejscowości Budy Czarnockie (gm. Piątnica), w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych oraz zabudowy siedliskowej. Szybki dojazd do Łomży (10 minut) i do węzła trasy ekspresowej S61. Przystanek autobusu szkolnego 50 m do posesji. To dom idealny dla osób, które chcą połączyć wygodne życie w spokojnej lokalizacji z prowadzeniem biznesu bez rezygnacji z prywatności. Wystarczy wprowadzić się i rozpocząć działalność wszystko jest przygotowane! Skontaktuj się z nami, aby umówić prezentację i zobaczyć tę nieruchomość na żywo zdjęcia i opis to dopiero początek! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Budy Czarnockie, Budy Czarnockie
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Pośrednik
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Budy Czarnockie
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja