SprzedażDziałka

Działki budowlane w pobliżu rzeki

Nowogród • Śródpolna
99 950 PLN
92 PLN/m²
Powierzchnia działki
1088 m²
Wymiary
Długość: 43, szerokość: 26
Ogrodzenie
Nie
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Chcesz wybudować dom, ale wciąż szukasz odpowiedniego miejsca? Pragniesz rozkoszować się widokami w pobliżu rzeki? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Okazuje się, że może być pięknie i tanio. Do wyboru cztery działki budowlane przy ulicy Śródpolnej w Nowogrodzie w bardzo bliskiej, ale bezpiecznej odległości od rzeki Narew. - 1273/1 o pow. 0,1088 ha - SPRZEDANA - 1273/2 o pow. 0,1087 ha - SPRZEDANA - 1273/3 o pow. 0.1058 ha - SPRZEDANA - 1273/4 o pow. 0,1025 ha - cena: 99.950 zł Działki posiadają ustalone warunki zabudowy, zezwalające na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną budynków mieszkalnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Cena każdej z działek obejmuje 1/4 część działki 1273/5, stanowiącej drogę wew. Jeśli masz jakieś pytania - z przyjemnością Ci na nie odpowiem. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja