SprzedażLokal

Gotowa baza pod firmę: 1300 m² + wjazd TIR + hala 380 m² | Dom

Budy Czarnockie
1 790 000 PLN
4711 PLN/m²
Powierzchnia
380 m²
Rok budowy
2026
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż nieruchomość o realnym potencjale biznesowym w miejscowości Budy Czarnockie (gm. Piątnica). To oferta dla przedsiębiorcy, który szuka bazy operacyjnej firmy z gotowym placem manewrowym, niezależnym wjazdem dla ciężarówek oraz możliwością szybkiej rozbudowy o halę produkcyjno-magazynową. Łączna powierzchnia działki: 3010 m Nieruchomość funkcjonalnie przygotowana do prowadzenia działalności: produkcja / magazyn / warsztat / usługi / logistyka / transport. STREFA KOMERCYJNA gotowa do pracy (ok. 1300 m) Kluczowy element tej oferty to przygotowany teren pod działalność: - utwardzony plac betonowy o wymiarach 21 m x 57 m; - oddzielny wjazd dla aut dostawczych i TIR; - brama wjazdowa 12 m szerokości komfortowa logistyka i manewrowanie; - oświetlenie zewnętrzne całego placu; - budynek warsztatowogospodarczy ok. 35 m (zaplecze narzędziowe / magazyn pomocniczy / serwis). To nie jest teren z potencjałem to gotowa infrastruktura, dzięki której możesz startować od razu, bez kosztownych etapów przygotowawczych. ROZWÓJ pozwolenie na budowę hali 380 m (projekt oraz budowa budynku pod klienta w komplecie). Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę hali (z projektem konstrukcyjnym). Parametry planowanego budynku: - powierzchnia ok. 380 m; - wymiary 15 m x 25,3 m; - wysokość w ścianie 5,4 m; Możliwość wykorzystania: hala magazynowa, produkcja, warsztat, stolarniа, serwis, centrum usługowe. MEDIA I WARUNKI TECHNICZNE: - prąd + siła; - woda: wodociąg + nowa studnia; - kanalizacja: nowa przydomowa oczyszczalnia ścieków; - dojazd: droga asfaltowa. FUNKCJA MIESZKALNA realny atut biznesowy (dom 110 m) W tej ofercie dom nie jest dodatkiem, tylko rozwiązaniem, które realnie obniża koszty i zwiększa wygodę prowadzenia firmy. Parterowy dom jednorodzinny (2008 r.): - pow. całkowita 110 m (użytkowa 93 m); - 3 sypialnie + salon 33 m; - rekuperacja, piec na pellet z podajnikiem, częściowo ogrzewanie podłogowe; - działka wydzielona tak, by zachować prywatność części mieszkalnej. Zastosowania w biznesie: - mieszkanie właściciela / zarządcy / kadry, - zaplecze dla pracowników, - możliwość najmu (dodatkowy przychód), - komfort prowadzenia działalności na miejscu bez tracenia czasu na dojazdy. LOKALIZACJA szybki dojazd i spokój operacyjny: - ok. 10 minut do Łomży; - szybki dojazd do węzła trasy S61; - otoczenie: zabudowa jednorodzinna i siedliskowa spokojna lokalizacja, bez uciążliwej miejskiej ciasnoty. Dla kogo? Dla firm, które potrzebują: - bazy operacyjnej z placem i logistyką (wjazd TIR, szeroka brama), - szybkiej możliwości rozbudowy o halę (gotowe pozwolenie i projekt), - połączenia funkcji biznesowej z mieszkaniem na miejscu. Istnieje możliwość zakupu działki z domem oraz pozwoleniem na budowę w cenie 1.190.000 zł. W przypadku budowy hali, należy podpisać oddzielne zlecenie (koszt 600.000 zł netto + VAT). Chcesz więcej informacji? Zadzwoń i poznaj szczegóły. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Budy Czarnockie
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Pośrednik
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Budy Czarnockie
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja