SprzedażDom

Oaza spokoju i luksusu - Twój nowy dom w Giełczynie, blisko Łomży!

Giełczyn • Wiklinowa
1 680 000 PLN
9566 PLN/m²
Powierzchnia
175.6 m²
Powierzchnia działki
1132 m²
Pokoje
5
Rok budowy
2012
Data dodania
21.05.2026

Opis

Wyobraź sobie poranek, który budzi Cię śpiewem ptaków, a pierwszą filiżankę kawy wypijasz na tarasie z widokiem na pięknie zaaranżowany, naturalny ogród... Cisza, spokój i harmonia to esencja życia, które czeka na Ciebie w Giełczynie, zaledwie kilka chwil jazdy od Łomży. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, która łączy prestiżowe wykończenie z energooszczędnymi rozwiązaniami i błyskawicznym dostępem do udogodnień miasta. Ten dom to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie tereny zielone, bliskość natury, ale jednocześnie pragną komfortu i szybkiego połączenia komunikacyjnego z miastem. Prestiż i Komfort na Wyciągnięcie Ręki: Ten piękny, parterowy dom z użytkowym poddaszem, wybudowany w 2012 roku, usytuowany jest na dużej, prostokątnej działce o powierzchni 1132 m (30 x 38 metrów), gwarantującej prywatność i przestrzeń do wypoczynku. Wykończenie z Klasą: Dom zachwyca wysokiej jakości materiałami. Na podłogach znajdziemy elegancki marmur oraz granit, które nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Naturalny akcent podkreśla ogrodzenie oraz elementy w ogrodzie wykonane z trwałego łupka. Przemyślany Układ Pomieszczeń: Parter: Strefa dzienna to przestronny salon (33,50 m2) z klimatyzacją i bezpośrednim wyjściem na taras idealne miejsce na rodzinne spotkania. Znajduje się tu również w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia (10 m2), wiatrołap (3,10 m2), garderoba (11 m2), toaleta (2,5 m2) oraz garaż (19,29 m2) z kotłownią (4,38 m2). Poddasze użytkowe: Na piętrze czekają na Ciebie trzy komfortowe sypialnie (11,62 m2, po podłodze 18,48 m2, 14,17 m2, 15,97 m2, po podłodze 20,16 m2). Jedna z nich posiada prywatną łazienkę (5,15 m2, po podłodze 7,98 m2) oraz garderobę (2,93 m2, po podłodze 6,21 m2), a inna oferuje wyjście na duży taras (około 20 m2), z którego rozpościera się widok na urokliwą okolicę. Każda z sypialni wyposażona w klimatyzator. Dodatkowa łazienka na piętrze zapewnia wygodę dla pozostałych domowników (7,29 m2, po podłodze 11,56 m2). Eko-Inwestycja i Niskie Koszty Utrzymania: Ten dom to synonim nowoczesności i dbałości o środowisko. Wyposażony jest w szereg proekologicznych i ekonomicznych rozwiązań: - Ogrzewanie pompą ciepła gruntową gwarancja niskich rachunków. - Instalacja fotowoltaiczna 6 kW produkcja własnego prądu. - Solary słoneczne do podgrzewania wody. - Przygotowana instalacja rekuperacji (bez osprzętu). - Stacja uzdatniania wody. - Ładowarka do samochodów elektrycznych. - Media doprowadzone do nieruchomości: woda, kanalizacja (przydomowa oczyszczalnia), prąd + siła, światłowód. Perfekcyjnie Zadbany Ogród: Działka jest pięknie i z pomysłem zagospodarowana. Znajdziesz tu naturalne nasadzenia brzóz, liczne drzewa i krzewy. Urocze palenisko z miejscem do wypoczynku zaprasza do spędzania ciepłych wieczorów na świeżym powietrzu. Zadbany trawnik oraz kompletna mała architektura sprawiają, że ogród jest gotowy do użytkowania od pierwszego dnia. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy - pomieszczenie na sprzęty ogrodowe, narzędzia, które również przeznaczysz na inne potrzebne cele. Dom został odświeżony w ubiegłym roku (odmalowane ściany) i jest w pełni gotowy do zamieszkania bez dodatkowych kosztów! Nie przegap szansy na stworzenie swojej życiowej przystani w tak wyjątkowym miejscu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację i zakochać się w tym pięknym domu! Czekamy na Twój telefon! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja