SprzedażDziałka

Działki pod Twój wymarzony dom blisko Kolna

Kolno
86 000 PLN
90 PLN/m²
Powierzchnia działki
955 m²
Wymiary
Długość: 40, szerokość: 24
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Las, Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz działki pod swój wymarzony dom? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj się z tą ofertą! W ofercie 24 działki pod zabudowę jednorodzinną położone w miejscowości Stary Gromadzyn (4 km od centrum Kolna). To idealne miejsce pod budowę Twojego wymarzonego domu! Teren objęty warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne wolnostojące. Powierzchnie działek zaczynają się od 907 m2 do 1113 m2 w cenie po około 90 zł/m2. Specyfika działek: Działka nr 136/3 i 136/16, pow. 1034 m2 z dostępem do drogi asfaltowej - SPRZEDANA Działka nr 136/15, pow. 952 m2 z mediami na działce (prąd - skrzynka oraz wodociąg gminny) - 130.000 zł Działka nr 136/14, pow. 952 m2 - SPRZEDANA Działka nr 136/13, pow. 953 m2 - 86.000 zł Działka nr 136/12, pow. 953 m2 - 86.000 zł Działka nr 136/11, pow. 953 m2 - 86.000 zł Działka nr 136/10, pow. 954 m2 - 86.000 zł Działka nr 136/9, pow. 954 m2 - REZERWACJA Działka nr 136/8, pow. 955 m2 - 86.000 zł Działka nr 136/7, pow. 955 m2 - 86.000 zł Działka nr 136/6, pow. 907 m2 - 82.500 zł Działka nr 136/5, pow. 1087 m2 - 97.500 zł Działka nr 136/17 i 137/5, pow. 1113 m2 - 100.000 zł Działka nr 137/7, pow. 941 m2 - 85.000 zł Działka nr 137/8, pow. 989 m2 - 89.000 zł Działka nr 137/9, pow. 989 m2 - 89.000 zł Działka nr 137/10, pow. 989 m2 - 89.000 zł Działka nr 137/11, pow. 989 m2 - 89.000 zł Działka nr 137/12, pow. 989 m2 - REZERWACJA Działka nr 137/13, pow. 989 m2 - 89.000 zł Działka nr 137/14, pow. 989 m2 - REZERWACJA Działka nr 137/15, pow. 989 m2 - 89.000 zł Działka nr 137/16, pow. 989 m2 - SPRZEDANA Działka nr 137/17, pow. 1081 m2 z dostępem do drogi asfaltowej - SPRZEDANA Dojazd do działek nową drogą asfaltową, natomiast droga wewnętrzna została oczyszczona oraz utwardzona. Działki będą sprzedawane wraz z udziałem w drodze wewnętrznej (8 metrów szerokości). Na każdą z działek zostały złożone wnioski o Warunki Zabudowy, które przewidują: - rodzaj zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; - szerokość elewacji frontowej - od 10 m do 14 m; - wysokość od poziomu terenu przed głównym wejściem do budynku do głównej kalenicy dachu - od 6,5 m do 9,5 m; - suma powierzchni kondygnacji nadziemnych - od 120 m2 do 400 m2; - liczba kondygnacji nadziemnych - 2 kondygnacje nadziemne (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe); - liczba kondygnacji podziemnych - 1 kondygnacja; - geometria dachu - dachy dwu lub wielospadowe o kącie nachylenia połaci dachowych od 20 do 45; - materiał pokrycia dachu - dowolny; - kierunek głównej kalenicy dachu w stosunku do frontu działki - prostopadły lub równoległy. Media (prąd i woda) w drodze gminnej - do podłączenia we własnym zakresie (do pierwszych działek przyłącze wodociągowe, do pozostałych należy wykopać we własnym zakresie studnię głębinową). Kształt działek zbliżony do prostokątów o wymiarach 24 x 40. Jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom - to ta oferta spełni Twoje największe oczekiwania! Zapraszam do zarezerwowania wolnych działek na tym nowopowstającym osiedlu. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja