SprzedażDziałka

Działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem

Łomża • Nowogrodzka
1 650 000 PLN
202 PLN/m²
Powierzchnia działki
8173 m²
Wymiary
Długość: 155.5, szerokość: 52.5
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Jeśli szukasz dobrze wyeksponowanego gruntu usługowohandlowego w Łomży, przy jednej z głównych ulic miasta i z gotowym potencjałem pod realizację obiektu ok. 1000 m ta nieruchomość powinna znaleźć się wysoko na Twojej liście. To propozycja dla inwestorów, którzy: - planują budowę parku/pawilonu handlowego, obiektu usługowego lub siedziby firmy, - szukają terenu z bardzo dobrym dojazdem i ruchem na poziomie ok. 10 000 pojazdów na dobę, - chcą ulokować kapitał w gruncie z realnym potencjałem wzrostu wartości. Nieruchomość: Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 8173 m w kształcie prostokąta (wymiary ok. 52,5 m x 155,5 m), oznaczona numerami geodezyjnymi 20207/1 i 20207/2, położona w granicach administracyjnych miasta Łomża. Najważniejsze parametry: - przeznaczenie: usługowohandlowe (zgodnie z Planem Ogólnym strefa usługowa), - teren z wydanymi wcześniej warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę dwóch budynków handlowousługowych co potwierdza możliwości zabudowy, - możliwość realizacji obiektu handlowego o powierzchni ok. 1000 m, - pełne uzbrojenie w drodze: prąd, woda, kanalizacja, gaz wszystkie media miejskie - do podłączenia, - działka częściowo przylega do rzeczki Łomżyczka, przy czym zgodnie z informacją z Wód Polskich nie znajduje się w obszarze zagrożenia powodziowego. Dzięki ujęciu działki w strefie usługowej w Planie Ogólnym, w przyszłości nie powinno być problemu z uzyskaniem indywidualnych warunków zabudowy pod kolejne projekty usługowohandlowe. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest przy ulicy Nowogrodzkiej w Łomży jednej z kluczowych tras wylotowych z miasta, w kierunku miejscowości podmiejskich i Starych Kupisk. W najbliższym otoczeniu znajdują się m.in.: - stacja paliw LOTOS, - obiekty logistyczne DHL, - zabudowa jednorodzinna, - nowe obiekty handlowo usługowo produkcyjne. Parametry handlowe lokalizacji: - ok. 10 000 pojazdów na dobę średni ruch na ul. Nowogrodzkiej, - catchment 5 min ok. 12 000 mieszkańców, - catchment 10 min ok. 43 000 mieszkańców, - duży, stały ruch samochodów w kierunku okolicznych miejscowości podmiejskich. Układ drogowy zapewnia pełną obsługę komunikacyjną działki (prawo- i lewoskręt), co jest kluczowe przy planowaniu obiektu handlowego lub usługowego. Możliwości inwestycyjne: Charakter nieruchomości oraz otoczenie sprzyjają wielu scenariuszom zagospodarowania, m.in.: - budowa parku handlowego / pawilonów usługowohandlowych dla najemców sieciowych i lokalnych, - realizacja siedziby firmy, showroomu, biurowca z częścią magazynową, - połączenie funkcji usługowej, handlowej i biurowej na jednym terenie. Duża powierzchnia (8173 m) i prostokątny kształt pozwalają na elastyczne rozplanowanie: parkingu, dojazdów dla klientów, strefy dostaw oraz ewentualnej dalszej rozbudowy w przyszłości. Podsumowanie: - Łomża, ul. Nowogrodzka główna ulica wylotowa z miasta, - działka 8173 m (52,5 x 155,5), pełne media w drodze, - obowiązująca strefa usługowa w Planie Ogólnym, - wcześniej wydane warunki zabudowy i pozwolenie na budowę dwóch budynków handlowousługowych, - możliwość realizacji obiektu handlowego ok. 1000 m, - bardzo dobry potencjał handlowy, duży ruch samochodowy i silna baza mieszkańców w zasięgu 510 minut. Jeżeli szukasz gruntów pod zabudowę handlowousługową w Łomży, przy wyjeździe na Kupiski ta nieruchomość jest zdecydowanie warta rozmowy. Zadzwoń, aby poznać szczegóły, omówić potencjał zabudowy oraz umówić się na prezentację działki. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja