SprzedażDziałka

Działki w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal Łomży

Stara Łomża nad Rzeką • Lipowa
155 000 PLN
149 PLN/m²
Powierzchnia działki
1038 m²
Wymiary
Długość: 37.5, szerokość: 31
Ogrodzenie
Nie
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Dobra komunikacja z miastem. Optymalna i funkcjonalna powierzchnia. Spokojna i klimatyczna lokalizacja. Bardzo atrakcyjna cena! Jeżeli powyższe argumenty są również Twoimi przy wyborze działki pod wymarzony dom, to ta oferta jest dedykowana właśnie dla Ciebie! Oferta sprzedaży 16 działek położonych w gminie Łomża, miejscowość Stara Łomża nad Rzeką (wjazd od ul. Lipowej). Tuż na granicy z miastem Łomża! Działki zostały podzielone. Teren uzyskał decyzję środowiskową oraz warunki zabudowy na budowę 16 domów jednorodzinnych. Obecnie zostały złożone wnioski o warunki zabudowy dla poszczególnych działek! Nieruchomości z przedziału od 1024 m2 do 1471 m2. Szerokość pojedynczej działki około 31 m2, długość około: 37,50 m. Jak widzisz, to idealne parametry pod budowę wymarzonego domu poza miastem, ale jednocześnie blisko wszystkich punktów handlowo-usługowych oraz szkół. Opis nieruchomości: 219/2 - 1471 m2 - REZERWACJA 219/4 - 1024 m2 - REZERWACJA 219/5 - 1038 m2, cena: 155.000 zł; 219/7 - 1036 m2, cena: 155.000 zł; 219/8 - 1038 m2, cena: 160.000 zł; 219/10 - 1037 m2 - REZERWACJA 219/11 - 1039 m2 - REZERWACJA 219/13 - 1084 m2, cena: 165.000 zł; 219/14 - 1213 m2 - REZERWACJA 219/15 - 1155 m2, cena: 175.000 zł; 219/16 - 1155 m2 - REZERWACJA 219/18 - 1155 m2, cena: 175.000 zł; 219/19 - 1155 m2, cena: 175.000 zł; 219/20 - 1157 m2, cena: 175.000 zł; 219/21 - 1061 m2 - REZERWACJA 219/22 - 1342 m2 - REZERWACJA Niekwestionowanym atutem nieruchomości jest lokalizacja oferująca m.in.: bliską odległość od miasta Łomży z dogodną infrastrukturą, tereny zielone wpływające na spokój i ciszę. Stan prawny nieruchomości to pełna własność. Działki zostały już podzielone geodezyjnie, więc możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja nieruchomość w terenie. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń, a ja opowiem o jej dodatkowych szczegółach. Zapraszam do kontaktu i prezentacji. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Lipowa, Stara Łomża nad Rzeką
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Pośrednik
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Stara Łomża nad Rzeką
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja