WynajemMieszkanie

Ten nowy apartament czeka na Ciebie

Łomża • Zawadzka
2200 PLN
49 PLN/m²
Powierzchnia
44.8 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 1/6
Rok budowy
2023
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
450
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z wygodą i doskonałą lokalizacją? Ten 44,79 m apartament na ul. Zawadzkiej 54 to idealna propozycja właśnie dla Ciebie. Zlokalizowany na 1 piętrze sześciopiętrowego apartamentowca, w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Łomży, oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Wnętrze w stylu glamour zachwyca od pierwszego wejrzenia. Przestronny salon z aneksem kuchennym (25,17 m2) to serce mieszkania, a duży, prawie 13-metrowy balkon z widokiem na Park Jana Pawła II to miejsce, w którym chętnie wypijesz poranną kawę lub zrelaksujesz się po długim dniu. Przytulna sypialnia (11,13 m2), nowoczesna łazienka (4,46 m2) oraz przedpokój (4,03 m2) z dodatkową przestrzenią do przechowywania zapewnią Ci komfort codziennego życia. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone - w kuchni znajdziesz wszystkie niezbędne sprzęty, a w łazience pralkę i suszarkę. Klimatyzatory w salonie i sypialni zapewnią Ci komfort nawet w najcieplejsze dni. Dodatkowo, do apartamentu przynależy miejsce w hali garażowej, z praktycznym schowkiem oraz miejsce postojowe na terenie posesji. Koszty wynajmu: - Czynsz dla właściciela: 2200 zł; - Opłaty administracyjne: 450 zł; - Dodatkowo opłaty licznikowe (prąd, woda). Jeśli cenisz sobie wysoki standard i świetną lokalizację, to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie. Już dziś zarezerwuj wizytę i przekonaj się, że to idealne miejsce dla Ciebie! Przy podpisaniu umowy właściciel pobiera kaucję (4000 zł). Dodatkowo należy jednorazowo doliczyć opłatę biura nieruchomości (2000 zł). Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Podobne oferty w tej okolicy

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja