SprzedażMieszkanie

Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa

Łódź • Stoki • Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Powierzchnia
50.9 m²
Pokoje
2
Piętro
Parter
Rok budowy
2019
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Gazowe
Czynsz
750
Data dodania
19.05.2026

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,85 m2, położone na parterze w inwestycji Natura Park przy ul. Listopadowej na łódzkich Stokach. Lokal znajduje się w kameralnym budynku, w otoczeniu niskiej zabudowy i zieleni, co sprzyja spokojnej, sąsiedzkiej atmosferze oraz zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (24,03 m2) oraz wyjściem na prywatny ogródek o pow. 33,08 m2, - sypialnia (11,78 m2), - łazienka (4,22 m2), - przedpokój (8,31 m2) z garderobą (2,51 m2). Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą wraz z wyłącznym prawem do korzystania z ogródka Dodatkowe informacje: - czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej: ok. 750 zł - doskonała lokalizacja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych, między ul. Listopadową a Hyrną Przykładowe odległości: - Żabka na terenie osiedla - Galeria Cegielnia / Biedronka / Rossmann: 1,8 km - Centrum Handlowe M1: 4,2 km - Manufaktura: 7,3 km - Park im. M. Zaruskiego: 1,1 km - Paczkomat InPost: 650 m - punkt kurierski DHL na terenie osiedla - przystanek MPK Skalna-Kasprowy Wierch: 8 minut pieszo - dogodny dojazd do autostrady A1 Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości oferujemy wsparcie w procesie uzyskania kredytu hipotecznego, obejmujące analizę zdolności kredytowej oraz wybór optymalnej oferty bankowej. ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Teofilów - pow. magazynowo - biurowa 512 m2
7168 PLN
14 PLN/m²
Teofilów - pow. magazynowo - biurowa 512 m2
Łódź · Teofilów
512 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja