SprzedażDom

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i widokiem na Łomżę i Narew

Piątnica Włościańska • Włościańska
645 000 PLN
4740 PLN/m²
Powierzchnia
136.1 m²
Powierzchnia działki
400 m²
Pokoje
4
Rok budowy
2026
Data dodania
21.05.2026

Opis

Jeżeli szukasz nowego domu dla rodziny, w miejscu które daje spokój, przestrzeń i świetny widok na panoramę miasta Łomży zatrzymaj się przy tej ofercie na chwilę dłużej. Oferta dotyczy domów w zabudowie bliźniaczej z garażem, które są już wybudowane i w trakcie odbiorów, więc zamiast czekać miesiącami na budowę, możesz od razu planować wykończenie pod siebie i realny termin przeprowadzki. Opis nieruchomości:Oferujemy nowy dom w zabudowie bliźniaczej, wzorowany na funkcjonalnym projekcie Biała z garażem 1-st.. Budynki są wybudowane i pozostają w trakcie odbiorów to duża przewaga, bo kupujesz dom gotowy do wykończenia i szybkiego zamieszkania. Powierzchnie:Powierzchnia domu wynosi 120,95 m. Powierzchnia użytkowa to 94,10 m. Licząc powierzchnię poddasza po podłodze łącznie mamy 136,07 m powierzchni całkowitej co przekłada się na komfort w pokojach ze skosami i więcej miejsca do przechowywania lub zabudów. Układ domu i metraże pomieszczeń (czytelny podział na strefy):Parter to około 70,20 m i stanowi strefę dzienną: - wiatrołap 4,10 m, - hall z garderobą 2,30 m, - WC 1,40 m, - kuchnia ze spiżarnią 8,70 m, - salon 22,90 m. Do tego część techniczna: pomieszczenie gospodarcze z kotłownią 5,90 m oraz garaż jednostanowiskowy około 21 m. Poddasze to około 50,70 m powierzchni użytkowej i strefa prywatna dla domowników: - korytarz 2,50 m, - łazienka 11,10 m (14,10 m po podłodze) - trzy sypialnie: 11,90 m (15,80 m po podłodze), 13,90 m (17,00 m po podłodze) i 11,30 m (16,40 m po podłodze). To układ idealny dla rodziny 2+2: trzy sypialnie na górze i wygodny, jasny parter do wspólnego życia. Działka i status formalny:Działki są w trakcie podziału docelowo każdy dom będzie znajdował się na oddzielnej działce o powierzchni około 400 m. To ważne, jeśli zależy Ci na niezależności, czytelnym stanie prawnym i jasno określonych granicach. Otoczenie i standard zewnętrzny:Nieruchomość ma bardzo dobrze przygotowaną infrastrukturę: zjazd z drogi asfaltowej, droga wewnętrzna z kostki brukowej, podjazd i opaska (cokół) wokół budynku z kostki oraz taras. W praktyce oznacza to mniejszy zakres prac po zakupie i szybsze domknięcie całej inwestycji po stronie nabywcy. Lokalizacja i widok:Jednym z najmocniejszych atutów jest położenie i ekspozycja: fenomenalny widok na panoramę Łomży oraz rzekę Narew. Jeżeli chcesz mieszkać w nowym domu, a jednocześnie mieć poczucie przestrzeni i otwarcia za oknem, ta lokalizacja robi wrażenie od pierwszego spojrzenia. Media: Budynki ze wszystkimi mediami (prąd, woda, kanalizacja) z sieci gminnych. Standard: Domy oddane będą w stanie deweloperskim, tj. instalacje, tynki, ocieplenie dachu, ogrzewanie podłogowe w całym budynku (bez pieca) przygotowane. Wystarczy wykończyć budynek według własnego uznania i już możesz zamieszkać na swoim. Galeria i prezentacja:Zachęcam, aby w pierwszej kolejności obejrzeć galerię dobrze pokazuje bryłę domu, układ otoczenia i jakość prac zewnętrznych. Następnie zapraszam Cię na prezentację: na miejscu najłatwiej ocenić funkcjonalność pomieszczeń, proporcje salonu, doświetlenie oraz widok, który jest realną wartością tej oferty. Skontaktuj się z nami, aby umówić dogodny termin oględzin i otrzymać komplet szczegółów dotyczących odbiorów oraz podziału działek. Do zobaczenia na prezentacji. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Włościańska, Piątnica Włościańska
Otwórz w Google Maps
Opiekun oferty
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Pośrednik
GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI • Piątnica Włościańska
Kontakt z agentem
Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja