SprzedażDziałka

Działki budowalne na nowopowstającym osiedlu

Jedwabne • Mickiewicza
85 000 PLN
91 PLN/m²
Powierzchnia działki
935 m²
Wymiary
Długość: 38, szerokość: 25
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Las, Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu z indywidualnymi warunkami zabudowy? Interesuje Cię oferta poniżej 100.000 zł? Mam coś, co z pewnością Cię zainteresuje! Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Jedwabne, między ulicami Mickiewicza, a Kościuszki. To doskonała lokalizacja zarówno pod budowę wymarzonego domu, jak i jako inwestycja kapitałowa. Nieruchomości znajdują się w kompleksie 18 działek z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną! To idealne miejsce na realizację pomysłu o własnym domu na nowopowstającym osiedlu! Już sama lokalizacja jest wielkim atutem, nowy dojazd drogą asfaltową, bliskość szkoły (zaledwie 500 metrów), 200 metrów dalej znajduje się sklep Biedronka. Pomimo tego, że działki znajdują się blisko Szkoły oraz sklepów i innych punktów użyteczności publicznej to Twój nowy dom powstanie poza zwartą zabudową, co pozwoli Ci na odprężenie się po ciężkim dniu w swoim prywatnym ogrodzie. Cisza, spokój, relaks, czyż nie tego oczekujemy? Opis działek: - działka numer 961/10, powierzchnia: 935 m2 - cena: 85.000 zł - działka numer 961/11, powierzchnia: 936 m2 - cena: 110.000 zł Parametry nieruchomości: - Powierzchnia każdej działki: 935 m oraz 936 m - Kształt: prostokąt (25 m x 38 m) - Dojazd: droga wewnętrzna o szerokości 8 m z wygodnym zjazdem z asfaltowej ul. Mickiewicza - Media: telekomunikacja, prąd, woda i kanalizacja w ulicy Mickiewicza, gotowe do podłączenia Teren objęty decyzją o warunkach zabudowy, dzięki czemu można realizować budowę budynku jednorodzinnego do dwóch kondygnacji o powierzchni zabudowy od 100 m do 180 m. Atuty lokalizacji: Spokojna okolica z nową zabudową jednorodzinną. W bliskim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, kościół, sklepy (Biedronka, Dino), Urząd Gminy. Doskonałe połączenie z Łomżą - jedynie 20 km. Te działki to idealne miejsce na budowę domu, który zapewni komfort życia w otoczeniu zieleni, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i obejrzenia nieruchomości na miejscu! Nie przegap tej wyjątkowej okazji - zadzwoń już dziś! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja