SprzedażDziałka

OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS

Pniewo
79 000 PLN
6 PLN/m²
Powierzchnia działki
12210 m²
Wymiary
Długość: 230, szerokość: 53
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Las, Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż pastwisko składające się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek nr 868 i 869 o łącznej powierzchni 1,22 ha. Działki położone są ok. 2,5 km od miejscowości Pniewo, w spokojnym, naturalnym otoczeniu. Dojazd prowadzi drogą szutrową, a następnie polną bez problemu można dojechać do nieruchomości. Działki są obecnie porośnięte olszyną, co nadaje im naturalny, leśno-rekreacyjny charakter. To teren z potencjałem zarówno dla osób szukających spokojnego miejsca blisko natury, jak i dla kupujących zainteresowanych powiększeniem areału. Dużym atutem jest bliskość rzeki Narew zaledwie ok. 400 metrów od działek. Co ważne w tej cenie kupujący otrzymuje dodatkowo działkę leśną nr 531, położoną również w Pniewie, o powierzchni ok. 24 arów gratis. To ciekawa propozycja dla osób, które szukają gruntu pod rekreację, chcą powiększyć areał, dokupić ziemię do gospodarstwa lub potrzebują gruntu pod KRUS albo dopłaty. Oferta może zainteresować również właścicieli sąsiednich działek oraz osoby szukające spokojnego miejsca blisko natury. Istnieje możliwość zakupu pozostałych części gospodarstwa: - dom z zabudowaniami i działką ok. 87 arów 390 000 zł, - grunt orny z lasem, 1,62 ha 98 000 zł, - działka leśna nr 301 o powierzchni 2,2260 ha 80 000 zł. Można kupić wybraną część albo porozmawiać o zakupie całego gospodarstwa. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia działek w terenie. To nieduża kwota za ponad hektar gruntu, dodatkową działkę leśną w cenie i ciekawą lokalizację blisko Narwi. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Gotowa baza pod firmę: 1300 m² + wjazd TIR + hala 380 m² | Dom
1 790 000 PLN
4711 PLN/m²
Budy Czarnockie
380 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja