1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
SprzedażLokal
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
Przytuły • Przytuły Las
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Powierzchnia
175 m²
lokal na sprzedaż w Przytuły
Powierzchnia
175 m²
- Data dodania
- 21.05.2026
Opis
Szukasz dużego terenu pod działalność produkcyjną, składową, usługową lub rozwój nowego biznesu w dobrej lokalizacji komunikacyjnej? Ta nieruchomość w miejscowości Przytuły Las, gmina Przytuły, woj. podlaskie to propozycja, którą zdecydowanie warto sprawdzić.
Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu o łącznej powierzchni 3,5608 ha, obejmujące działki nr 14/1, 14/3 i 15/3, stanowiące jeden spójny kompleks gruntu. W cenie zawarte jest również prawo własności budynków posadowionych na nieruchomości, pełniących funkcję biurowo-administracyjną oraz gospodarczą.
To oferta skierowana do przedsiębiorców i inwestorów, którzy szukają terenu z dużym potencjałem, gotowego do dalszego zagospodarowania i rozwoju działalności.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- powierzchnia 3,5608 ha w jednym kawałku,
- teren ogrodzony,
- teren częściowo utwardzony,
- istniejące budynki do remontu i adaptacji na potrzeby biurowe, administracyjne lub socjalne,
- bardzo dobra dostępność komunikacyjna,
- miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego,
- atrakcyjna propozycja pod działalność produkcyjną, usługową, magazynową i zaplecze techniczne.
Zgodnie z zapisami MPZP, teren został przeznaczony pod funkcję produkcyjno-usługową z zakresu przetwarzania odpadów komunalnych z wyłączeniem komunalnych osadów ściekowych.