SprzedażDom

Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes

Śniadowo • Szosowa
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Powierzchnia
379 m²
Powierzchnia działki
1068 m²
Pokoje
6
Rok budowy
1986
Data dodania
21.05.2026

Opis

Jeśli szukasz domu, który już dziś nadaje się do zamieszkania, ma ogrom zaplecza gospodarczego i stoi przy głównej drodze (z potencjałem także pod działalność) to w Śniadowie przy ul. Szosowej 44 może czekać dokładnie to, czego potrzebujesz. Potrzebujesz miejsca dla dużej rodziny? A może chcesz połączyć dom z własnym biznesem, warsztatem albo magazynem? Zależy Ci na działce z dobrym dojazdem i porządną, solidną zabudową? Sprawdź tę ofertę. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w Śniadowie, ul. Szosowa przy głównej trasie, co daje świetną widoczność i wygodę dojazdu. To bardzo dobra opcja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką, a jednocześnie potrzebują przestrzeni i funkcjonalnego układu. Działka: - Powierzchnia: 1068 m; - Wymiary: ok. 31 m x 34,5 m; - Ogrodzona, zagospodarowana, z możliwością wygodnego korzystania z terenu wokół domu; - Dwie drogi dojazdowe duży atut zarówno na co dzień, jak i przy ewentualnej działalności gospodarczej Dom: - Rok budowy: 1986; - Stan: do zamieszkania, dom jest obecnie zamieszkały i nie wymaga pilnych nakładów; - Jak na swoje lata budowy, nieruchomość została wykonana w bardzo wysokim standardzie solidna baza, która daje spokój na start, a jednocześnie pozostawia nowemu właścicielowi duże pole do własnej aranżacji (remont/odświeżenie pod gust i potrzeby); Układ i powierzchnie pomieszczeń: Piwnica / poziom gospodarczy (ok. 161,31 m). Idealne zaplecze pod przechowywanie, warsztat, hobby albo prowadzenie działalności: - korytarz: 9,9 m; - 3 pomieszczenia gospodarcze: 15,85 m, 10,74 m, 10,89 m; - sień: 7,7 m; - pralnia: 12,30 m; - kotłownia: 5,76 m; - pomieszczenie na opał: 17,75 m; - warsztat: 34,99 m; - garaż: 35,43 m Parter (część mieszkalna, powierzchnia 108,87 m): - salon: 53,92 m duża, reprezentacyjna przestrzeń do wspólnego życia; - kuchnia: 12,30 m; - łazienka: 5,76 m; - hall: 18,94 m; - pokój: 17,75 m (świetny np. jako gabinet, sypialnia lub pokój gościnny) Piętro (108,87 m): - 4 sypialnie: 32,76 m, 21,16 m, 12,30 m, 17,75 m; - hall: 18,94 m; - łazienka: 5,76 m. Dla kogo jest ta nieruchomość? - dla dużej rodziny, która potrzebuje wielu pokoi i dużej przestrzeni dziennej; - dla osób, które chcą mieć dom + zaplecze gospodarcze w jednym miejscu; - dla kogoś, kto myśli o własnym biznesie przy głównej drodze (świetna ekspozycja i dojazd); - dla kupującego, który chce zamieszkać od razu, a modernizację robić spokojnie, etapami. Brzmi jak coś, czego szukasz? A może to właśnie ten typ domu, gdzie w końcu masz miejsce na wszystko: rodzinę, pracę, garaż, warsztat i porządek w przechowywaniu? Zadzwoń i umów się na prezentację ten dom może być Twój. Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Gotowa baza pod firmę: 1300 m² + wjazd TIR + hala 380 m² | Dom
1 790 000 PLN
4711 PLN/m²
Budy Czarnockie
380 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja