SprzedażDziałka

Działki budowlane w atrakcyjnej cenie blisko Łomży

Stare Modzele • Wesoła
65 500 PLN
80 PLN/m²
Powierzchnia działki
822 m²
Wymiary
Długość: 35, szerokość: 23
Ogrodzenie
Nie
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

..::ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE DZIAŁKI::.. Szukasz działki w atrakcyjnej cenie pod swój wymarzony dom? Zależy Ci na dogodnym połączeniu z miastem? A może chcesz zainwestować w najlepszą lokatę w obecnych czasach, jaką jest ziemia? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco - to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Stare Modzele, gmina Łomża, pow. łomżyński, woj. podlaskie, przy ul. Wesołej. Działka o powierzchni 1,9345 ha została podzielona na 17 działek pod zabudowę mieszkaniową. Śpiesz się i zarezerwuj działki w atrakcyjnej cenie, bo taniej nie będzie! Działki w kształcie prostokąta o wymiarach 35 (front) x 23 (bok) metra to idealny teren pod budowę domu. Dojazd do działek drogą z kostki brukowej (ul. Wesołej) oraz z drugiej strony gminną drogą polną. Droga wewnętrzna do nowo wydzielonych działek o szerokości 8 metrów. Media: prąd oraz wodociąg znajdują się w ulicy Wesołej, co ułatwi Ci formalności związane z przyłączami. Opis działek: 244/1: (836m2) - SPRZEDANA 244/2: (845m2) - SPRZEDANA 244/3: (843 m2) - SPRZEDANA 244/4: (835 m2) - REZERWACJA 244/5: (837 m2) - 66.500 zł - DOSTĘPNA 244/6: (832 m2) - 66.500 zł - DOSTĘPNA 244/7: (828 m2) - 66.000 zł - DOSTĘPNA 244/8: (825 m2) - 66.000 zł - DOSTĘPNA 244/9: (822 m2) - 65.500 zł - DOSTĘPNA 244/10: (817 m2) - SPRZEDANA 244/11: (814 m2) - SPRZEDANA 244/12: (811 m2) - SPRZEDANA 244/13: (806 m2) - SPRZEDANA 244/14: (802 m2) - 68.000 zł - DOSTĘPNA 244/15: (799 m2) - 72.500 zł - DOSTĘPNA 244/16: (796 m2) - 77.000 zł - DOSTĘPNA 244/17: (797 m2) - 82.000 zł - DOSTĘPNA W najbliższej okolicy znajdują się: - OSP (200 m); - całodobowa stacja paliw MOYA (650 m); - nowoczesny sklep BIEDRONKA w formacie 3.0; - market spożywczy PRIM (850 m); - Kościół (900 m); - Szkoła Podstawowa w Wygodzie (1 km). Jak widzisz, to ciekawa lokalizacja pod budowę wymarzonego domu. Do Łomży i Zambrowa jest odpowiednio 15 i 13 km. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to śpiesz się i wybierz idealną działkę pod Twój wymarzony dom! Więcej informacji udzielę telefonicznie! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja