SprzedażDziałka

Wyjątkowa działka budowlana w Łomży, ul. Kalinowa (os. Piaski)

Łomża • Kalinowa
465 000 PLN
179 PLN/m²
Powierzchnia działki
2598 m²
Wymiary
Długość: 77.5, szerokość: 33.5
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Na sprzedaż oferujemy unikalną działkę o powierzchni 2598 m, położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łomży w otoczeniu nowej, eleganckiej zabudowy jednorodzinnej, w sąsiedztwie zieleni i z dostępem do urokliwej rzeczki Łomżyczka. Lokalizacja i dojazd:Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy od ul. Kalinowej, z dojazdem prywatną drogą o szerokości 6 m (dojazd utwardzony). W drodze dojazdowej dostępne są wszystkie media: kanalizacja, wodociąg, gaz, prąd. Wymiary działki:Regularny kształt zbliżony do prostokąta: 33,5 m x 77,5 m idealny pod budowę reprezentacyjnego domu jednorodzinnego lub willi z dużym ogrodem, basenem czy strefą rekreacyjną. Warunki zabudowy i przeznaczenie:Działka posiada wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą.Dodatkowo w projekcie planu ogólnego teren został ujęty w strefie zabudowy jednorodzinnej. Parametry WZ pozwalają na komfortową realizację inwestycji, m.in.: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, - udział powierzchni zabudowy - do 13% powierzchni terenu inwestycji, - szerokość elewacji frontowej - od 15 do 23 metrów, - maksymalna intensywność zabudowy 0,31, - maksymalna wysokość zabudowy do 10 m, - dach płaski lub wielospadowy, kąt nachylenia głównych połaci do 40, - minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej 0,62. Atuty oferty: - położenie w prestiżowej części miasta os. Piaski, - piękne, zielone otoczenie z naturalnym brzegiem rzeczki Łomżyczka, - duża powierzchnia zapewniająca prywatność i swobodę aranżacji, - sąsiedztwo nowoczesnych domów jednorodzinnych, - gotowość do realizacji inwestycji wydane warunki zabudowy, dostęp do mediów. To jedyna taka działka w granicach miasta, która łączy prestiżową lokalizację, dużą powierzchnię i pełne uzbrojenie terenu. Idealna dla osób marzących o wyjątkowym, prywatnym domu z ogrodem w mieście, ale z klimatem podmiejskiej rezydencji. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń i umów się na prezentację taka okazja nie trafia się często! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja