SprzedażDziałka

Wyjątkowa działka nad Narwią

Nowogród • Śródpolna
249 000 PLN
79 PLN/m²
Powierzchnia działki
3134 m²
Wymiary
Długość: 156, szerokość: 22
Ogrodzenie
Nie
Lokalizacja i otoczenie
Okolica
Otwarty teren
Informacje dodatkowe
Data dodania
21.05.2026

Opis

Śnisz o domu, który każdego dnia witają poranne mgły unoszące się nad rzeką? A może o własnym biznesie, w którym goście z całej Polski (i nie tylko!) będą zakochiwać się w klimacie Podlasia? Mamy dla Ciebie miejsce, które łączy oba światy. Lokalizacja: Nowogród perła nad Narwią. Działka położona bezpośrednio przy rzece, w sąsiedztwie zabytkowego Skansenu Kurpiowskiego, gdzie historia spotyka się z naturą. Miejsce ciche, otoczone zielenią łąk, a jednocześnie z rozwijającą się infrastrukturą w pobliżu. Parametry działki: - Warunki zabudowy: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; - Możliwość wybudowania wymarzonego domu lub obiektu agroturystycznego; - Teren umożliwia stworzenie strefy relaksu z sauną, balią czy jacuzzi tuż nad rzeką. Dlaczego ta działka jest wyjątkowa? - Rzeka Narew Twój prywatny dostęp do natury: kąpiel, spływ kajakiem, łowienie ryb, a nawet zimowe morsowanie; - Turystyczny potencjał bliskość skansenu przyciąga co roku licznych odwiedzających; - Przestrzeń dla pomysłów od prywatnej oazy ciszy, przez rodzinną rezydencję, po klimatyczny pensjonat z widokiem na wodę; - Magia miejsca malownicze krajobrazy, zachody słońca nad rzeką, wieczory przy ognisku i zapach lasu. To więcej niż działka to gotowy scenariusz na nowe życie: - poranki z kawą na tarasie z widokiem na rzekę, - weekendy z przyjaciółmi w saunie i balii, - albo... biznes, który zarabia, kiedy Ty cieszysz się życiem. Czy musisz wybierać? NIE!!! Wielkość działki zapewnia Ci wszystkie opcje. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak może wyglądać Twoja przyszłość nad Narwią. To miejsce nie czeka na wszystkich czeka na kogoś, kto potrafi dostrzec jego potencjał! Potrzebujesz dodatkowego finansowania kupowanej nieruchomości? W ramach współpracy z naszym biurem bezpłatnie doradzimy wybór najlepszej oferty kredytowej. Szczegóły u naszych pracowników. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Tomasz Góralczyk

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY NOWEJ DRODZE WOJEWÓDZKIEJ BLISKO ŁOMŻY
159 000 PLN
99 PLN/m²
Śniadowo
1602 m²długość: 75, szerokość: 21
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
79 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA | PASTWISKO + LAS GRATIS | IDEALNA POD KRUS
Pniewo
12210 m²długość: 230, szerokość: 53
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
98 000 PLN
6 PLN/m²
OKAZJA! GRUNT ORNY Z LASEM | 1,62 HA | DOBRA LOKALIZACJA
Pniewo
16200 m²długość: 335, szerokość: 48
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
80 000 PLN
4 PLN/m²
Działka leśna 2,2260 ha – Puchały, gm. Łomża - SUPER CENA
Pniewo
22260 m²długość: 180, szerokość: 126
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
390 000 PLN
1950 PLN/m²
Siedlisko z domem, budynkami gospodarczymi i własnym lasem
Pniewo
200 m²3 pok.8700 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Hale magazynowo-produkcyjne / logistyczne / usługowe przy S61 i S63
16 000 PLN
20 PLN/m²
Koziki
800 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Działka z linią brzegową i warunkami zabudowy | w sam raz dla Ciebie!
418 000 PLN
50 PLN/m²
Bronowo
8364 m²długość: 190, szerokość: 130
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Przytuły Las | 3,5608 ha | MPZP | przetwarzanie odpadów komunalnych
1 799 000 PLN
10 280 PLN/m²
Przytuły
175 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
1 799 000 PLN
51 PLN/m²
Przytuły-Las
35608 m²długość: 375, szerokość: 95
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Stare Kupiski | Działki budowlane na nowym osiedlu | idealne pod dom
149 000 PLN
157 PLN/m²
Stare Kupiski
950 m²długość: 39.5, szerokość: 24
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
210 000 PLN
140 PLN/m²
Malownicze działki w Zosinie | Blisko Łomży
Zosin
1500 m²długość: 53, szerokość: 28
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja
Solidny dom z zapleczem i garażem | idealny dla rodziny i pod biznes
549 000 PLN
1449 PLN/m²
Śniadowo
379 m²6 pok.1068 m²
Tomasz Góralczyk
Tomasz Góralczyk
Agencja