2-кімнатні квартири на продаж - Warszawa

0 активних пропозицій

Місто / район / повіт
Мікрорайони
Немає пропозицій, що відповідають вашим критеріям.

Квартири на продаж Targówek, Warszawa

У Targówek, Warszawa зараз доступно 1 пропозицій квартир на продаж. .

Ціни починаються від 1 550 000 грн, і доходять до 1 550 000 грн. Середня ціна становить приблизно 1 550 000 грн.

Середня ціна за м² становить приблизно 17 570 грн/m².

Перегляньте пропозиції квартир на продаж та порівнюйте їх за ціною, площею, кількістю кімнат і розташуванням.

Ринок нерухомості – Warszawa

Варшава — найбільший і найбільш різноманітний ринок нерухомості в Польщі. Тут можна знайти як сучасні апартаменти в центрі, так і спокійні житлові райони на околицях.

Квартири на продаж у Варшаві користуються попитом у районах Мокотув, Воля, Урсинув, Вілянув, Жолібож і Прага. Кожен район пропонує свій стиль життя — від динамічного міського до більш спокійного та зеленого.

Ринок нерухомості у Варшаві динамічний і конкурентний. Найкращі пропозиції швидко зникають, а ціни можуть суттєво відрізнятися навіть у межах одного району.

На Offdeal ви знайдете також off-market пропозиції, які не публікуються на інших платформах. Заповніть форму і вкажіть свої критерії, щоб отримати доступ до них першими.

Аналіз ринку

Ринок нерухомостіTargówek, Warszawa

Актуальний аналіз ринку квартир на продаж Targówek, Warszawa.

Кількість оголошень
1
активних оголошень
Середня ціна
1 550 000 PLN
на основі поточних пропозицій
Середня площа
88 m²
середня площа
Ціна за м²
17 570 PLN/m²
орієнтовний рівень цін
FAQ

Найчастіші запитання

Ключова інформація про ціни, кількість оголошень і середні показники в цій локації.

Актуальні ціни в оголошеннях починаються від 1 550 000 PLN, а найдорожчі пропозиції сягають 1 550 000 PLN.
Середня ціна пропозицій становить приблизно 1 550 000 PLN.
Середня ціна за квадратний метр становить приблизно 17 570 PLN/м².
Наразі доступно приблизно 1 оголошень типу квартири на продаж.

Popular locations in Warszawa

Apartments by rooms in Warszawa