Nowe mieszkania na sprzedaż - Gdynia

0 aktywnych ofert

Miasto / dzielnica / powiat
Brak ofert spełniających kryteria.

Mieszkania na sprzedaż Śródmieście, Gdynia

W lokalizacji Śródmieście, Gdynia dostępnych jest obecnie 1 ofert mieszkań na sprzedaż.

Aktualne ceny ofert w tej lokalizacji zaczynają się od 720 000 zł, a sięgają nawet 720 000 zł. Średnia cena ofert wynosi około 720 000 zł.

Średnia cena za metr kwadratowy wynosi około 12 857 zł/m².

Przeglądaj aktualne ogłoszenia mieszkań na sprzedaż i porównuj dostępne oferty według ceny, metrażu, liczby pokoi i lokalizacji.

Rynek nieruchomości – Gdynia

Gdynia od lat uchodzi za jedno z najbardziej komfortowych miast do życia w Polsce. Bliskość morza, nowoczesna zabudowa oraz dobrze zaplanowana infrastruktura sprawiają, że rynek nieruchomości cieszy się tu dużym zainteresowaniem.

Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania na sprzedaż w Gdyni w dzielnicach takich jak Orłowo, Redłowo, Chwarzno, Dąbrowa czy Karwiny. W zależności od lokalizacji można znaleźć zarówno nowoczesne apartamenty blisko morza, jak i spokojniejsze osiedla z większym metrażem.

Rynek nieruchomości w Gdyni jest silnie powiązany z całym Trójmiastem, co daje szerokie możliwości zarówno dla osób kupujących na własne potrzeby, jak i inwestorów. Połączenie dostępu do morza z dobrą komunikacją z Gdańskiem i Sopotem sprawia, że miasto utrzymuje stabilny popyt.

Na Offdeal znajdziesz również oferty off-market (Offdeal), które nie są dostępne na innych portalach. Jeśli chcesz mieć do nich dostęp jako pierwszy, skorzystaj z formularza i prześlij swoje oczekiwania — dopasujemy propozycje jeszcze zanim pojawią się publicznie.

Analiza rynku

Rynek nieruchomościŚródmieście, Gdynia

Aktualna analiza rynku mieszkań na sprzedaż Śródmieście, Gdynia.

Liczba ofert
1
aktywnych ogłoszeń
Średnia cena
720 000 zł
dla aktualnych ofert
Średni metraż
56 m²
przeciętna powierzchnia
Średnia cena za m²
12 764 zł/m²
orientacyjny poziom cen
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje o cenach, liczbie ofert i średnich stawkach w tej lokalizacji.

Aktualne ceny ofert zaczynają się od 720 000 zł, a najwyższe oferty sięgają 720 000 zł.
Średnia cena ofert wynosi około 720 000 zł.
Średnia cena za metr kwadratowy wynosi około 12 857 zł/m².
Aktualnie dostępnych jest około 1 ofert typu mieszkania na sprzedaż.

Popularne lokalizacje w Gdynia

Mieszkania według liczby pokoi w Śródmieście, Gdynia