Mieszkania 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa

1 aktywnych ofert

Miasto / dzielnica / powiat
Osiedla

Mieszkania na sprzedaż Praga-Północ, Warszawa

W lokalizacji Praga-Północ, Warszawa dostępnych jest obecnie 2 ofert mieszkań na sprzedaż.

Aktualne ceny ofert w tej lokalizacji zaczynają się od 690 000 zł, a sięgają nawet 1 500 000 zł. Średnia cena ofert wynosi około 1 095 000 zł.

Średnia cena za metr kwadratowy wynosi około 20 151 zł/m².

Przeglądaj aktualne ogłoszenia mieszkań na sprzedaż i porównuj dostępne oferty według ceny, metrażu, liczby pokoi i lokalizacji.

Rynek nieruchomości – Warszawa

Warszawa to największy i najbardziej zróżnicowany rynek nieruchomości w Polsce. Skala miasta sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie — od nowoczesnych apartamentów w ścisłym centrum, po spokojne, rodzinne osiedla na obrzeżach.

Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania na sprzedaż w Warszawie w dzielnicach takich jak Mokotów, Wola, Ursynów, Wilanów, Żoliborz czy Praga. Każda z nich oferuje inny styl życia — od dynamicznego miejskiego tempa po bardziej kameralne i zielone otoczenie.

Warszawski rynek nieruchomości jest wymagający i bardzo konkurencyjny. Najlepsze oferty często znikają szybko, a ceny mogą się znacząco różnić nawet w obrębie jednej dzielnicy.

Na Offdeal znajdziesz również oferty off-market (Offdeal), które nie są dostępne na innych portalach. Jeśli chcesz mieć do nich dostęp jako pierwszy, skorzystaj z formularza i prześlij swoje oczekiwania — dzięki temu możemy dopasować propozycje jeszcze zanim pojawią się publicznie.

Analiza rynku

Rynek nieruchomościPraga-Północ, Warszawa

Aktualna analiza rynku mieszkań na sprzedaż Praga-Północ, Warszawa.

Liczba ofert
2
aktywnych ogłoszeń
Średnia cena
1 095 000 zł
dla aktualnych ofert
Średni metraż
53 m²
przeciętna powierzchnia
Średnia cena za m²
20 780 zł/m²
orientacyjny poziom cen
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje o cenach, liczbie ofert i średnich stawkach w tej lokalizacji.

Aktualne ceny ofert zaczynają się od 690 000 zł, a najwyższe oferty sięgają 1 500 000 zł.
Średnia cena ofert wynosi około 1 095 000 zł.
Średnia cena za metr kwadratowy wynosi około 20 151 zł/m².
Aktualnie dostępnych jest około 2 ofert typu mieszkania na sprzedaż.

Popularne lokalizacje w Warszawa

Mieszkania według liczby pokoi w Praga-Północ, Warszawa