WynajemMieszkanie

Widzew / Janów - do wynajęcia M4 z tarasem

Łódź • Olechów-Janów • Hetmańska
3500 PLN
44 PLN/m²
Powierzchnia
79.6 m²
Pokoje
3
Piętro
Piętro 2/6
Rok budowy
2014
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
1200
Data dodania
19.05.2026

Opis

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 79,56 m2 na Janowie przy al. Hetmańskiej. Osiedle mieszkaniowe w otoczeniu zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych (tereny parkowe, ścieżki piesze i rowerowe) oraz Galerii Hetmańskiej. Teren ogrodzony. Przestronny salon z aneksem kuchennym, dwa niezależne pokoje. Łazienka z kabiną prysznicową. Garderoba w przedpokoju. Taras z widokiem na las. Opłaty: - czynsz najmu: 3500 PLN - czynsz administracyjny: 1200 PLN (w tym zaliczki na wodę, ogrzewanie miejskie etc.) - prąd wg zużycia: zaliczka 100 PLN - ew. Internet / TV (jest TOYA) w gestii Najemcy - kaucja: 5000 PLN Łączne miesięczne opłaty ok. 4800 PLN Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na terenie zamkniętym 300 PLN oraz miejsca postojowego w hali garażowej w budynku przy ul. Borowieckiego cenie 400 PLN. Dodatkowe informacje: - dostępność: od zaraz - umowa najmu min. na 12 miesięcy - wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu oraz OC Najemcy - bez zwierząt Przykładowe odległości: - FitFabric: 2 min pieszo - Biedronka: 1,7 km - Netto - 1,6 km - Lidl - 2 km - OFF Piotrkowska: 9,3 km - wyjazd na A1: 2,9 km - przystanki MPK: 4 min pieszo Piętro: 2 / winda Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja