WynajemMieszkanie

Centrum - do wynajęcia 55 m2 ul. Piotrkowska

Łódź • Śródmieście • Piotrkowska
2590 PLN
47 PLN/m²
Powierzchnia
55 m²
Pokoje
2
Piętro
Piętro 3/3
Rok budowy
2021
Rynek
Wtórny
Ogrzewanie
Miejskie
Czynsz
730
Data dodania
19.05.2026

Opis

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o pow. 55 m2 w ścisłym centrum Łodzi na deptaku przy ul. Piotrkowskiej 44. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Teren zamknięty z możliwością wejścia również od ul. Wschodniej. Komfortowo urządzony pokój dzienny z aneksem kuchennym i balkonem, toaleta. Na piętrze wydzielona przestrzeń z biurkiem, sypialnia z garderobą oraz przestronna łazienka z prysznicem. Wyposażenie: - płyta indukcyjna oraz piekarnik, pojemna lodówko-zamrażarka w zabudowie, zmywarka z trzema koszami, okap oraz komplet mebli - pokój dzienny: TV 50, kanapa z funkcją spania dla dwóch osób, stolik kawowy - hol: dwie przestronne szafy - piętro: biurko, szafa oraz podwieszane półki - sypialnia: łóżko 180/200, możliwość zawieszenia dodatkowego TV - łazienka: prysznic z deszczownicą, pralka Opłaty: - czynsz najmu: 2590 PLN - czynsz administracyjny: 730 PLN (w tym zaliczki na wodę i c.o) - prąd wg zużycia: zaliczka 200 PLN - ew. Internet / TV (w gestii Najemcy) - kaucja: 4000 PLN Łączne miesięczne opłaty: ok. 3520 PLN Możliwość wynajęcia niezależnego garażu dwupoziomowego na terenie posesji w cenie: 355 PLN Dodatkowe informacje: - umowa w formie najmu okazjonalnego (notarialne oświadczenie Najemcy) - umowa min. na pełne 12 miesięcy - wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu oraz OC Najemcy - najem również dla studentów - dla osób niepalących i bez zwierząt - dostępność: od zaraz Piętro: 3 (winda) Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja