WynajemLokal

Radogoszcz - reprezentacyjny segment do wynajęcia

Łódź • Radogoszcz
7700 PLN
35 PLN/m²
Powierzchnia
220 m²
Data dodania
19.05.2026

Opis

Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 220 m2, idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie działalności usługowej, jak np. gabinety medyczne, psychologiczne czy biuro. Nieruchomość zlokalizowana jest w atrakcyjnym i dobrze skomunikowanym punkcie na Bałutach (os. Radogoszcz - zachód), co zapewnia łatwy dojazd zarówno dla klientów, jak i pracowników. Układ pomieszczeń oraz charakter budynku sprzyjają funkcjonalnej aranżacji przestrzeni zgodnie z potrzebami Najemcy. Garaż jednostanowiskowy oraz 3 miejsca parkingowe na terenie zamkniętym. Działka o pow. 314 m2 wyłożona kostką. Podgrzewany podjazd. Automatyczne wrota garażowe. Dwie bramy wjazdowe na pilota. Rozkład pomieszczeń: Poziom 0: - salon z wyjściem na słoneczny taras połączony z kuchnią (AGD na gwarancji: lodówka, płyta elektryczna, mikrofalówka, zmywarka) - 2 niezależne pokoje - hol z zabudowaną szafą wnękową na garderobę - łazienka z prysznicem typu walk-in Poziom 1: - sala konferencyjna z wyjściem na taras - 2 pokoje biurowe, jeden z wyjściem na taras - łazienka z wanną Poziom (-1): - nowocześnie wykończona sala kinowa - sauna fińska z funkcją relaksacyjnej muzyki - łazienka z natryskiem, wc, umywalka - pom. biurowe - pom. gospodarcze, pralnia - garaż Dom wykończony w wysokim standardzie z troską o każdy detal z wysokiej jakości użytych materiałów. We wszystkich pomieszczeniach ściany gipsowe z efektywnymi wnękami, system sufitów podwieszanych, oświetlenie ledowe. Podłogi gres, nowe okna PCV, drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne drewniane. Łazienki wyposażone we wszystkie sanitariaty, wykończone wysokiej jakości armaturą. Lokal świeżo odmalowany. Opłaty: - czynsz najmu: 7724,00 PLN netto, FV (9500 PLN brutto) - media: woda wg zużycia, prąd i gaz przepisane na Najemcę - kaucja: trzymiesięczna brutto Informacje techniczne: - media: CO gazowe, piec Vaillant , zasobnik 150 L, wodociąg, kanalizacja - instalacje: elektryczna, alarmowa, komputerowa, Internet światłowód, telefoniczna, videodomofon, telewizja naziemna i SAT - aktualne protokoły przeglądu technicznego pieca gazowego i instalacji elektrycznej - 4 jednostki klimatyzacyjne z funkcją grzania (po pełnym serwisie) - przygotowana instalacja do kamer zewnętrznych MPK w odległości 5 min pieszo Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja