SprzedażDziałka

Karsznice - grunt inwestycyjny o pow. 7,5 ha

Karsznice
12 000 000 PLN
160 PLN/m²
Powierzchnia działki
75000 m²
Wymiary
Długość: bd, szerokość: 150
Ogrodzenie
Nie
Informacje dodatkowe
Data dodania
19.05.2026

Opis

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 4,15 ha / do 7,5 ha, zlokalizowana w miejscowości Karsznice (gmina Zduńska Wola, powiat zduńskowolski, woj. łódzkie). Działka położona jest w bezpośredniej bliskości granic administracyjnych miasta Zduńska Wola oraz w odległości ok. 40 km od miasta wojewódzkiego Łódź. Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren działki o pow. 4 ha oznaczony jest symbolem B.2PU - tereny zabudowy produkcyjno-usługowej, składów i magazynów. Pozostała pow. 0,12 ha oznaczona symbolem B.20MN przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość jest dogodnie zlokalizowana pod kątem transportu kolejowego. Znajduje się w sąsiedztwie trasy północ-południe (tzw. magistrali węglowej C-E65, wchodzącej w skład transgranicznej trasy Bałtyk-Adriatyk) oraz wschód-zachód. W pobliżu znajduje się nowy multimodalny terminal przeładunkowy, który został oddany do użytku w listopadzie 2023 r. Lokalizacja Portu wpisuje się w transeuropejską sieć transportową TEN-T. Terminal umiejscowiono na skrzyżowaniu szklaków kolejowych Bałtyk - Adriatyk oraz szlaku z Chin. Będzie on zapewniał kompleksową obsługę logistyczną połączeń kontenerowych na Nowym Jedwabnym Szlaku w relacji Chiny Europa, a także z portów bałtyckich na południe naszego kraju i cały region środkowoeuropejski. Nieruchomość swoją południowo-zachodnią granicą przylega do nowo wybudowanej drogi powiatowej stanowiącej łącznik drogowy drogi wojewódzkiej nr 482 z węzłem drogi ekspresowej S8 - Zduńska Wola Wschód. Z drogi powiatowej (z łącznika S8) na oferowaną działkę urządzony jest zjazd indywidualny, który zgodnie z decyzją Powiatowego Zarządu Dróg w Zduńskiej Woli można przebudować na zjazd publiczny, a także wybudować drugi zjazd o takim samym charakterze (zasada wjazd - zjazd). Na oferowanej działce znajduje się sztuczny staw o wymiarach ok. 35m x 13m (ok. 455m2). Istnieje możliwość uzyskania przyłączy poszczególnych mediów (parametry przyłączeniowe zależne od charakteru inwestycji). Możliwość ekspansji terenu o dwie sąsiednie działki i uzyskania łącznej pow. 7,5 ha. Cena: 160 PLN / m2 Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja