SprzedażDom

Julianów - 2 domy (350 m2 i 300 m2)

Łódź • Julianów
1 950 000 PLN
3000 PLN/m²
Powierzchnia
650 m²
Powierzchnia działki
815 m²
Pokoje
9
Rok budowy
2006
Data dodania
19.05.2026

Opis

Przedmiotem sprzedaży są dwie niezależne nieruchomości zabudowane domami wolnostojącymi o powierzchni 350 m oraz 300 m, zlokalizowane na Julianowie jednej z najbardziej cenionych dzielnic Łodzi. Domy usytuowane są na działce o powierzchni 815 m, w rejonie ul. Pojezierskiej, co zapewnia dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości łączącej funkcje mieszkaniowe z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Obiekt idealnie sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i przestrzeń do realizacji celów biznesowych (np. biuro, gabinet, usługi). Stan prawny: własność (księga wieczysta bez obciążeń) Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja Obecnie c.o. gazowe - możliwość podłączenia pod c.o miejskie Informacje dodatkowe: - domy oddane do użytku w 2006 roku - pustak 1,5 MAX, szczelina powietrzna + 0,5 MAX - dom frontowy: okna nowe drewniane, dach bitumiczny - dom porośnięty bluszczem: okna PCV, na dachu papa termozgrzewalna Orientacyjne odległości: - przystanki MPK 60 m - Manufaktura 2,5 km - Park Julianowski (im. A. Mickiewicza) - 10 min pieszo Nieruchomość położona jest na obszarze, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Zgodnie z obowiązującym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Łodzi, teren ten przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną oraz usługową, co stwarza szerokie możliwości inwestycyjne. Zapraszamy na prezentację Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie Nasze oferty znajdziesz na stronie internetowej: banknieruchomosci . net ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może podlegać aktualizacji. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest OffDeal Sp. z o.o. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania dotyczącego oferty i kontaktu z agentem. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności oraz Regulaminie.
OffDeal Alert

Ta oferta nie jest idealna?

W OffDeal najlepsze oferty często pojawiają się zanim trafią na portale. Zostaw wymagania — wyślemy ofertę, gdy tylko będzie pasowała do Twoich parametrów szukania.

Podaj swoje wymagania — a my wrócimy z dopasowaniem.
Bez spamu. Dostajesz tylko dopasowane oferty, których nie ma na innych portalach, i kontakt do najlepszych agentów.

Więcej ogłoszeń od Agnieszka Rogula

Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
1980 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
66 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
3630 PLN
30 PLN/m²
Widzew - do wynajęcia magazyn al. Piłsudskieo
Łódź · Widzew
121 m²
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
600 000 PLN
400 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1500 m2
Łódź · Dolina Łódki
1500 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
454 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
908 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działki budowlane z PnB
462 500 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działki budowlane z PnB
Łódź · Dolina Łódki
925 m²długość: 37.6, szerokość: 24.6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
434 000 PLN
500 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 868 m2
Łódź · Dolina Łódki
868 m²długość: 36.3, szerokość: 23.9
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
712 500 PLN
380 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1875 m2
Łódź · Dolina Łódki
1875 m²długość: 38.2, szerokość: 49.7
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
473 340 PLN
420 PLN/m²
Widzew - działka budowlana z PnB o pow. 1127 m2
Łódź · Dolina Łódki
1127 m²długość: 38.2, szerokość: 28.8
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
424 000 PLN
9831 PLN/m²
Widzew-Wschód - 2 pok. z balkonem 43,13 m2 mc park
Łódź · Widzew-Wschód
43.1 m²2 pok.Piętro 6/6
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
499 000 PLN
9813 PLN/m²
Widzew / Stoki - M3 z ogródkiem ul. Listopadowa
Łódź · Stoki
50.9 m²2 pok.Parter
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
3200 PLN
76 PLN/m²
Nowe Centrum Łodzi - 2 pok. PRIMO IV ul. Lindleya
Łódź · Śródmieście
42 m²2 pok.Piętro 4/4
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
3600 PLN
40 PLN/m²
Pabianice - lokal biurowy 90 m2 - Ip.
Pabianice
90 m²Piętro 1
Agnieszka Rogula
Agnieszka Rogula
Agencja